Firma P.P.H.U. BUKOWIEC istnieje na rynku od 2004 roku. Wiele zrealizowanych przedsięwzięć, wśród których nie brakuje tych najbardziej prestiżowych wzmocniło naszą rynkową rozpoznawalność i profesjonalizm.

Doświadczenie i wyspecjalizowanie naszej kadry gwarantuje, że ostateczny efekt będzie zgodny nie tylko z projektem, ale przede wszystkim z oczekiwaniami klienta. Oferujemy najwyższej jakości w naprawdę konkurencyjnych cenach. Nasza firma nagrodzona została tytułem „Orzeł Przedsiębiorczości”, a także posiada certyfikat Rzetelna Firma.

Jesteśmy samodzielną firmą produkcyjną i montażową.

ELEWACJA WlEŃCZY DZIEŁO…
Mówi się, ze najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W przypadku budynku to fasada decyduje o jego atrakcyjności. Projektanci i wykonawcy starają się, aby była ona nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim trwała.

ALUMINIOWE PANELE KOMPOZYTOWE
produkowane są m.in. przez firmę ALUCOBOND i STACBOND. REYNOBOND to aluminiowy panel kompozytowy, który składa się Z dwóch blach aluminiowych o grubości 0,5 mm, pomiędzy którymi znajduje się rdzeń polimerowy (polietylen). Stop, który jest używany do produkcji blach to 3005 H44. Proponowane przez nich rozwiązania cechuje wykorzystanie zaawansowanych technologii i wysoka wartość ekologiczna. Mniej popularnym rozwiązaniem, jednak zasługującym również na uwagę jest płyta HPL. Okładzina ta wytwarzana jest pod wysokim ciśnieniem przy wysokiej temperaturze z użyciem naturalnych włókien i żywic termoutwardzalnych. Płyty pozostają odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Nie przebarwiają się, zachowując wysoką jakość.

ELEWACJE WENTYLOWANE
Idealne rozwiązanie zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych budynków. Szeroka gama kolorystyczna i wymiarowa, oraz możliwość łączenia z innymi materiałami budowlanymi dają olbrzymie możliwości projektowe i designerskie. Składowe systemu elewacji wentylowanych to po pierwsze – pod konstrukcją, a po drugie – szczelnie przylegająca do ściany warstwa izolacji termicznej w postaci wełny kamiennej. Pomiędzy warstwą izolacji, a płytami znajduje się szczelina wentylacyjna umożliwiająca swobodny przepływ powietrza pomiędzy nimi. Trzeci element to okładziny zewnętrzne (płyty elewacyjne) stanowiące ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych. Elewacje tego typu to nie tylko idealna metoda ocieplenia budynku, ale i doskonały sposób na poprawienie jego estetyki wizualnej. Najważniejszą zaletą wentylowanych systemów elewacyjnych jest umożliwienie „oddychania” całej ścianie, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko kondensacji pary wodnej. Różnorodność wzornictwa elewacyjnych płyt okładzinowych.
1
Pomysł
to pierwszy etap procesu który powstaje w głowie Inwestora i projektanta który stwierdza jaki będzie zarys zadania
2
Oferta Wykonawcy
wtedy pojawia się nasza firma która na podstawie projektu lub za porozumieniem z projektantem określa możliwości wykonania zadania oraz szacuje budżet całej realizacji.
3
Umowa
dokument wynegocjowany pomiędzy nami a Inwestorem który stworzony jest w odniesieniu oferty Wykonawcy, reguluje warunki współpracy oraz określa gwarancję.
4

Pomiar
etap gdzie na budynku Inwestora dokonujemy realnych pomiarów konstrukcji. Następstwem z naszej strony jest wykonanie dokumentacji wykonawczej która zawiera rysunki każdej konstrukcji, dopasowanie kierunku otwierania oraz wyposażenie. 

Pomiar może zostać pominięty w momencie gdy Inwestorowi zależy na szybkim czasie realizacji. Wtedy nasza fima działa i wykonuje konstrukcje na wymiarach z projektu budowlanego po wcześniejszym zatwierdzeniu Zamawiającego.

Dokumentacja wykonawcza- to dokument stworzony dla Inwestora w celu zatwierdzenia. Zawiera naniesione wymiary i konstrukcje na projekt budowlany wraz z widokami, przekrojami i detalami.

5
Produkcja
to etap gdzie na naszej hali produkcyjnej powstają konstrukcje na podstawie zatwierdzonej dokumentacji wykonawczej. Wszystko przebiega pod nadzorem kierownika produkcji i zgodnie z normami zakładowej kontroli produkcji oraz za pomocą nowoczesnych maszyn CNC.
6
Montaż
to etap już na budowie gdzie wyprodukowane przez nas konstrukcje są przewiezione na budowę i pod nadzorem mistrza budowy zostają wmontowane w otwory zgodnie ze sztuką i wiedzą budowlaną.
7
Dokumentacja powykonawcza
to dokument dla Inwestora który jest odwzorowaniem dokumentacji wykonawczej ale przygotowywany dla instytucji urzędowych w celu odbiorów. Zawiera certyfikaty zastosowanych materiałów użytych w danym zadaniu oraz potwierdzenia do zastosowania się do narzuconych norm i warunków.

Potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się z nami!